סל קניות

פרטיות

הצהרת פרטיות

----

סעיף 1 - מה אנחנו עושים עם המידע שלך?

כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק של קנייה ומכירה של תהליך, אנו אוספים מידע אישי שלתת לנו כגון שם, כתובת, דוא"ל הכתובת.
בעת עיון החנות שלנו, אנו מקבלים אוטומטית גם כתובת internet protocol (IP) של המחשב על מנת לספק לנו מידע המסייע לנו ללמוד על הדפדפן שלך לבין מערכת ההפעלה.
אימייל שיווק (אם ישים): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים, עדכונים אחרים.

סעיף 2 - הסכמה

איך קיבלת את הסכמתי?
כאשר אתה מספק לנו מידע אישי כדי להשלים טרנזקציה, לאמת את כרטיס האשראי שלך, הזמנה, לארגן עבורכם משלוח או להחזיר רכישה, משתמע כי אתה נותן את הסכמתך שלנו איסוף זה ולהשתמש בו לכן ספציפיים בלבד.
אם נבקש את המידע האישי שלך יש סיבה משנית, כמו שיווק, אנו לבקש ממך באופן ישיר שלכם המפורשת או לספק לך הזדמנות להגיד לא.

כיצד אוכל למשוך את הסכמתי?
אם לאחר לך (opt-in), תשנה את דעתך, אתה יכול לסגת הסכמתך לנו לפנות, עבור המשך איסוף, שימוש או גילוי המידע שלך, בכל עת, על-ידי פנייה אל לנו shaka.jewelry.design@gmail.com או שתשלח לנו ב:
shaka-jewelry

סעיף 3 - חשיפה

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך, אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות זאת או אם אתה מפר את תנאי השימוש שלנו.

סעיף 4 - SHOPIFY

החנות שלנו מארח Shopify בע מ הם מספקים לנו עם פלטפורמת מסחר אלקטרוני מקוון המאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו.
הנתונים שלך מאוחסנים באמצעות אחסון נתונים של Shopify, מסדי נתונים של היישום Shopify כללי. הם מאחסנים את הנתונים על שרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תשלום:
אם אתה בוחר שער תשלום ישיר כדי להשלים את רכישתך, Shopify מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. זה מוצפן באמצעות תשלום כרטיס תעשיית נתוני אבטחה בתקן (PCI-DSS). הנתונים עסקת רכישה מאוחסנים רק כל עוד כמה שצריך להשלים את עסקת הרכישה. אחרי זה המלא, פרטי עסקת רכישה שלך יימחק.
כל תשלום ישיר שערים לדבוק בסטנדרטים שנקבעו על ידי PCI-DSS מנוהל על ידי המועצה בתקני אבטחה PCI, וזה מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, גלה.
PCI-DSS דרישות לסייע להבטיח את הטיפול מאובטחת של פרטי כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה.
עוד תובנה, מומלץ גם לקרוא את תנאי השירות (https://www.shopify.com/legal/terms) של Shopify או הצהרת פרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).

סעיף 5 - שירותי צד שלישי

באופן כללי, ספקים חיצוניים המשמש אותנו רק לאסוף, להשתמש, פרטיך במידה הנדרשת לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.
עם זאת, ספקי שירות חיצוניים מסוימים, כגון תשלום שערים ומעבדים עסקת תשלום אחרים, יש למדיניות הפרטיות שלהם בכל הנוגע המידע שאנו נדרשים לספק להם עבור עסקאות הקשורות הרכישה שלך.
עבור ספקי אלה, אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם אז אתה יכול להבין את האופן שבו המידע האישי שלך ינוהל על-ידי ספקי אלה.
בפרט, זכור ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקם או המתקנים איתרו תחום שיפוט אחר מאשר שלך או שלנו. אז אם תבחרו להמשיך עם תנועה המערבת את שירותיו של ספק שירות חיצוני, אז המידע שלך עשוי להיות כפופים לחוקים של jurisdiction(s) בה את ספק השירות או מתקני שלו נמצאות.
לדוגמה, אם אתם נמצאים בקנדה העסקה שלך מעובד באמצעות שער תשלום הממוקמים בארצות הברית, ואז את המידע האישי שלך שימוש בהשלמת כי עסקת עשויים להיות כפופים גילוי תחת חקיקה ארצות הברית, כולל חוק הפטריוטיות.
לאחר להשאיר באתר של החנות שלנו או מנותבים לאתר חיצוני או יישום, אתה כבר לא נשלטים על ידי מדיניות פרטיות זו או תנאי השירות של האתר שלנו.

קישורים
כאשר אתה לוחץ על קישורים באתר שלנו, הם עשויים לכוון אותך מן האתר שלנו. אנו לא אחראים נוהלי הפרטיות של אתרים אחרים, ממליץ לך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

סעיף 6 - אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו לנקוט אמצעי זהירות סבירים, לשיטות עבודה מומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא באופן בלתי הולם אובד, שימוש לרעה, לגשת, מגולה, שינו או הרס.
אם סיפקת לנו את פרטי כרטיס האשראי, המידע מוצפן בטכנולוגיית שכבה socket מאובטח (SSL) מאוחסנים באמצעות הצפנה AES-256 של. אמנם אין שיטה של שידור באמצעות האינטרנט או אחסון אלקטרוניים 100% מאובטח, עלינו לעקוב אחר כל דרישות PCI-DSS, ליישם תקני תעשייה מקובלים נוספים.

סעיף 7 - עוגיות

הנה רשימה של קבצי ה-cookie בהם אנו משתמשים. רשמנו אותם כאן. אז אתה יכול לבחור אם ברצונך opt-out של עוגיות או לא.
_session_id, אסימון ייחודי, sessional, מאפשר Shopify כדי לאחסן מידע אודות ההפעלה שלך (המפנה, נחיתה דף, וכו ').
_shopify_visit, אין נתונים נערך, עקבי במשך 30 דקות מהבית האחרון לבקר, בשימוש על ידי גשש סטטיסטיקה פנימית של ספק האינטרנט שלנו כדי לרשום את מספר הביקורים
_shopify_uniq, אין נתונים נערך, פג בחצות (ביחס המבקר) של היום הבא, סופרת את מספר הביקורים לחנות על-ידי לקוח בודד.
עגלה, אסימון ייחודי, מתמידים 2 שבועות, מאחסן מידע אודות התוכן של העגלה.
_secure_session_id, אסימון ייחודי, sessional
. storefront_digest, ייחודי שהאסימון, לא מוגדר, אם החנות יש סיסמה, זה משמש כדי לקבוע אם המבקר הנוכחי יש גישה.


סעיף 8 - גיל ההסכמה

באמצעות אתר זה, אתה מייצג שהם לפחות לגיל הבגרות מדינה או מחוז המגורים שלך, או כי אתה גיל הבגרות במצב שלך או מחוז של מגורים, נתנו לנו את הסכמתך כדי לאפשר לאף שלך תלויים קטין לשימוש זה אתר.

סעיף 9 - שינויים במדיניות הפרטיות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת, אז בבקשה לסקור אותו לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנס לתוקף מיד עם בהצבתם באתר. אם נבצע שינויים מהותיים למדיניות זו, אנו נודיע לך כאן זה עודכנה, כך אתה מודע איזה מידע אנו אוספים, איך אנחנו משתמשים בו, ובנסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו/או לחשוף אותו.
אם החנות שלנו נרכשת או מיזוג עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר הבעלים החדשים, כך אנו יכולים. להמשיך למכור את המוצרים.

מידע ליצירת קשר ולהזמנות

אם תרצו: לגשת, לתקן, לשנות או למחוק כל מידע אישי אנו להיות עליך, תלונה או פשוט רוצים מידע נוסף פנה קצין ציות הפרטיות שלנו-shaka.jewelry.design@gmail.com או בדואר לכתובת
shaka-jewelry
----
Sale

Unavailable

Sold Out